Хелат міді, Vitacost, Chelated Copper - Albion®, 60 капсул, , 844197015368, ,

Хелат міді, Vitacost, Chelated Copper - Albion®, 60 капсул, , 844197015368, ,

   Хелат міді 60 капсул від Вітакост – продукт біодоступної форми міді, яка вкрай необхідна для правильної роботи всіх органів і систем в організмі людини. Ця поживна біодобавка допомагає імітувати в людському тілі природний процес хелатування. Її виробляють за прогресивною технологією в особливих умовах, що дає гарантію високої якості та ефективності готового продукту.

   Корисні властивості Хелату міді:

·         Нормалізує процеси кровотворення. Хелат міді 60 капсул від Вітакост позитивно впливає на синтез кров’яних тілець, утворення гемоглобіну, зміцнює стінки судин.

·         Поліпшує здоров’я серцево-судинної системи. Допомагає знизити рівень холестерину в організмі шляхом зменшення кількості холестерину ЛПНЩ (поганого) і збільшення ЛПВЩ (хорошого). Це також сприяє покращенню кровообігу, зменшенню запалення артерій, що допомагає знизити ризик інфарктів та інсультів.

·         Підтримує здоров’я шкіри та волосся. Стимулює вироблення колагену, що дозволяє шкірі довше виглядати молодою. Зміцнює волосяні фолікули, завдяки чому волосся стає блискучим і здоровішим.

·         Сприяє втраті ваги. Добавка розщеплює жирові клітини, що може призвести до втрати ваги в поєднанні з фізичними вправами та здоровою дієтою. Регулює рівень цукру в крові, запобігаючи тязі до нездорових закусок або солодких напоїв, які досить часто провокують збільшення ваги.

·         Підтримує нормальне функціонування нервової системи. Мідь необхідна для синтезу нейротрансмітерів – речовин, які передають сигнали в нервовій системі. Вона також допомагає виробляти мієлін, що є захисною оболонкою нервових волокон.

·         Зміцнює імунну систему, стимулює вироблення лейкоцитів, допомагає організму боротися з різними інфекціями та хворобами.

 Рекомендації щодо застосування: В якості харчової добавки приймайте 1 капсулу на день під час їжі або за призначенням лікаря. Зберігати в сухому місці при кімнатній температурі (15-30 ° C). Не містить: Молоко, яйця, арахіс, горіхи, ракоподібні, риба, соя, глютен, діоксид титану.

Склад

Розмір порції: 1 капсула

Порцій в упаковці: 60

  Кількість на порцію % добової норми
Мідь (бісгліцинат хелат міді)  2 мг 222%
Власна суміш: 45 мг  
ФОС   *

Екстракт кореня імбиру, стандартизований для 5% гінгеролів

  *
Чорний перець   *

Екстракт довгого перцю (фрукти)

  *

Мультиферментний комплекс (амілаза, грибкова лактаза, протеаза, ліпаза, целюлаза)

  *

*денна норма не встановлена

Теги: Хелат міді, Vitacost, Chelated Copper - Albion®, 60 капсул, 844197015368

Написать отзыв